OK horká malina s vlákninou

OK horká malina s vlákninou

OK horká malina s vlákninou je zdravý a chutný horký nápoj v tabletách vhodný na pitný režim. Nápoj s extraktem zeleného čaje, obohacený o rozpustnou vlákninu a celé spektrum vitamínů s dostatečnou denní dávkou vitaminu C. Výrobek dále obsahuje šípkový extrakt a důležitý biogenní prvek jod. Nápoj je možné pít horký pro zahřátí v zimě a v létě poskytuje osvěžení jako ledově studený nápoj.

Nápoj OK horká malina je zdrojem důležitých biogenních látek působících při podpoře optimálního stavu cévního systému a celého organizmu. Nápoj je vhodný pro dospělé i pro děti, je vhodný pro rekonvalescenty, pro diabetiky nebo při snižování nadváhy.

Kdy nápoj OK horká malina pomáhá:

vhodný pro správný pitný režim pro děti a diabetiky,

snižuje hladinu cholesterolu a glukózy v krvi,

působí proti cévním a srdečním problémům,

podporuje funkci štítné žlázy,

působí podpůrně a stimulačně na organismus,

působí proti únavě,

zvyšuje odolnost a obranyschopnost organismu,

ochraňuje organizmus před nachlazením.

Složení v 1 tabletě (100 ml nápoje): 60 mg vitamin C, 43 mg rozpustná vláknina, 7 mg extrakt zeleného čaje, 1,8 mg niacin, 1 mg vitamin E, 0,6 mg kyselina pantotenová, 0,2 mg vitamin B6,  0,16 mg vitamin B2, 0,14 mg vitamin B1, 0,14 mg extrakt šípek, 20 mcg kyselina listová, 15 mcg biotin, 6 mcg jod, 0,5 mcg vitamin D, 0,1 mcg vitamin B12, kyselina citronová, sorbitol, kyselina askorbová, sladidlo sukralosa, aroma, hydrouhličitan sodný, barvivo, kuchyňská sůl, jodid draselný

Dávkování: dospělí 10 tablet (tj. 1 litr nápoje), děti 5 tablet (tj. 0,5 litru nápoje). Tabletu rozpusťte v teplé vodě (cca  80 °C ), 1 tableta je pro 100 ml nápoje.

Upozornění: Doplněk stravy se sladidlem v tabletách. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.